ბლოგის შექმნის მიზანია:
სწავლა-სწავლების პროცესის უკეთ წარმართვა!
ჩემი ,როგორც მასწავლებლის საქმიანობის აღრიცხვა!
ჩემი მოსწავლეების მიერ განხორციელებული აქტივობების ასახვა!
ნაყინი გიას ნაყინის საყიდლად 19 თეთრი აკლდება, დათოს კი - 1 თეთრი. მათ ფული რომც შეკრიბონ, ნაყინის საყიდლად მაინც არ ეყოფათ.
რა ღირს ნაყინი და რამდენი აქვს თითოეულს?
No comments:
Post a Comment